Error:
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rolety oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rolety Wewnętrzne

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rolety oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

 Rolety wewnętrzne materiałowe

    Jesteśmy producentem zarówno rolet w prowadnicach jak i rolet wolno-wiszących. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość wyprodukowanego wyrobu oraz profesjonalny montaż. 
    Rolety są obecnie jednym z najpopularniejszych systemów osłonowych okien. Mogą się one różnić ze względu na rodzaj sterowania, sposób montażu, rodzaj kasety osłonowej lub jej brak, rodzaj zastosowanej tkaniny. W zależności od potrzeb oferujemy tkaniny w różnych grupach cenowych charakteryzujące się różną przenikalnością promieni słonecznych oraz w wielu różnych kolorach i wzorach.
Posiadamy w swojej ofercie także specjalne zaimpregnowane materiały które można stosować w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności ( np.: kuchnia czy łazienka).Jeśli chcecie Państwo zamontować roletę która całkowicie zaciemni pomieszczenie , najlepsze będą materiały które z zewnętrznej strony są pokryte gumą. 
   Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek wątpliwości zawsze służymy radą i pomożemy w doborze odpowiedniego systemu dla Państwa.

Najbardziej popularną i najczęściej kupowaną roletą jest - Roleta w kasecie "LUXUS".

Rolety te są dostępne w wersji przykręcanej lub przyklejane do listwy przy szybowej. Wkręty przykryte są estetycznymi boczkami maskującymi. Tak zamontowana roleta nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu okna. Kasetka i tkanina wchodzi w światło szyby.

Płaskie boczne samoprzylepne prowadnice uniemożliwiają bujanie się tkaniny podczas otwierania i zamykania okna. Ograniczają one także przedostawanie się światła z zewnątrz.

Kaseta wyposażona jest w mechanizm samohamujący i zaślepki boczne umożliwiające zatrzymanie rolety w żądanym położeniu bez konieczności wpięcia w blokadę

Dostępne kolory :

Standard – kolor biały i brązowy

Dopłata   - Okleina ( złoty dąb, jasny dąb, dąb, mahoń, wiśnia)                                

Roleta w standardzie posiada mechanizm samohamujący i zaślepki boczne. 

Materiał do wyboru wg wzornika. 

 

Poniżej wzór pomiaru.

 {gallery}Rolety{/gallery}

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie pozwalają przysłonić okno i jednocześnie je udekorować. Obecnie są to jedne z najbardziej poszukiwanych rolet. Największą zaletą rolet rzymskich jest fakt, że tkaninę można można dobrać zupełnie indywidualnie. Może wykonać je np z tej samej tkaniny, którą obszyte są poduszki czy tapicerka. Możemy takie rolety wykonać zarówno z tkanin powierzonych jak również z bogatej palety tkanin jakie posiadamy.

 {gallery}rolety{/gallery}

 {gallery}rolety/dzien_noc{/gallery}