Klamki

Posiadamy w swojej ofercie pełen wybór klamek od standardowych po okucia z podwyższoną odpornością na włamania, Klamki z kluczykiem, pochwytów, zatrzasków balkonowych itp.

Jedną z najczęściej wybieranych klamek jest klamka HOPPE Secustik®, posiada ona opatentowany mechanizm który blokując uniemożliwia manipulacje przy niej od zewnętrznej strony okna poprzez przesuwanie okucia. Podczas przekręcania klamki słyszalny jest charakterystyczny dźwięk w jej mechanizmie który sygnalizuje, że funkcja zabezpieczenia jest aktywna. 

Klamki Secustik® , z opatentowany mechanizmem blokującym, zwiększający zabezpieczenie okna przed otwarciem od zewnątrz. Kiedy obracamy klamkę prawidłowo od środka – okucie się przesuwa. Kiedy próbujemy popchnąć okucie poprzez włożenie śrubokrętu od zewnątrz, mechanizm Secustik® blokuje przesuw okucia, który utrudnia otwarcie okna w niepożądany sposób. Takie rozwiązanie ma za zadanie utrudnić włamywaczowi próbę wejścia do naszego domu.

 Klamki HOPPE Secustik®  są wykonane z najwyższej jakości materiałów  które nie tylko zwiększają funkcjonalność okien, ale również nadają walory estetyczne. Mają one nowoczesny, elegancki kształt, również dostępna jest różnorodna kolorystyka nadążająca za nowoczesnymi trendami wzornictwie. Kolorystykę możemy dobrać zgodnie z indywidualnymi gustami w taki sposób aby doskonale komponowały się z charakterem naszego wnętrza.